Apocalypse AAP-350 1D Atom
Produktet er utgått
Dessverre er dette produktet utgått fra vårt sortiment
AAP-350.1D Deaf Bonce
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Fraktfria alternativ från 1000kr*
  • Säker betalning
Beskrivning
Specifikation
Antal kanaler 1
Förstärkarklass D
Effekt i 1 ohm RMS 350W
Effekt i 2 ohm RMS 210W
Frekvensområde 15-180 Hz
Lågpassfilter 35-180 Hz
Driftspänning 9 - 15 V
Dämpfaktor 210
Signalbrus 100 dB
Dimensioner 12cm x 13,5cm x 6,35cm
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Säker betalning
Frågor & Svar
Frågor om produkten?
Lignende produkter
Apocalypse 4x12" DB-SA302 amp-kit
Kontakta oss för offert
Deaf Bonce Machete Dual 12R LIGHT
Pride Diamond 10"
Pride Diamond 10"
Master Audio LSN12/8
Master Audio LSN12/8
-10%